Véget ért a téli üzem a Magyar Közútnál, kezdődnek a tavaszi-nyári fenntartási munkák. Országszerte megnyitják a melegaszfalt-keverő telepeket és nekilátnak a tartósabb burkolatjavításnak. Elsőként a forgalomra veszélyes kátyúkat szüntetik meg. A Közút munkatársai a következő hónapokban kaszálnak, útmenti növényeket gondoznak, szemetet szednek, valamint elvégzik a jelzőtáblák, szalagkorlátok, vezetőoszlopok és védőkerítések karbantartását is.
Cikkünk frissítése óta eltelt 3 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
A rendkívüli hőség miatt korábban indulnak a hulladékgyűjtő járatok
A MiReHu Nonprofit Kft. tájékoztatja a lakosságot, hogy a nyári időszakban várható tartós hőség és az egyre gyakoribb kánikulai napok miatt a hulladékgyűjtést végző...






