A tudatos, takarékos vízhasználatra figyelmeztet a Magyar Víziközmű Szövetség az extrém meleg idő miatt. A felhasználóktól azt kérik, hogy locsolásra ne csapvizet használjanak, hanem az otthoni fúrt kutakat, vagy az összegyűjtött esővizet. Hozzátették, hogy a víziközmű szolgáltatók folyamatosan dolgoznak azon, hogy fenntartsák a vízszolgáltatás biztonságát.
NEKED AJÁNLJUK
Pénzbüntetésre ítéltek két orvost és egy hozzátartozót vesztegetés miatt Miskolcon
Nem jogerősen pénzbüntetésre ítélte a Miskolci Törvényszék azt a két orvost és egy hozzátartozót, akik egy térdprotézis-műtéthez kapcsolódó vesztegetési ügyben érintettek. A törvényszék által megállapított...






