Magyarország és Szlovákia új benzin- és dízelvezetéket épít a pozsonyi és a százhalombattai olajfinomító közvetlen összekötése érdekében. A termékvezeték nagyban segíteni fogja a két ország üzemanyagellátás-biztonságát. A tervek szerint a MOL szlovák leányvállalatával, a Szlovnafttal egy 127 kilométer hosszú csővezetékes kapcsolat jön létre, amin keresztül akár másfél millió tonna kőolajterméket is tudnak majd szállítani a két telephely között.
Cikkünk frissítése óta eltelt 3 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Háromszor oltottak lángoló növényzetet a tűzoltók
Bár érvényben van a tűzgyújtási tilalom, Ózdon, Tállyánál, Bőcsnél is oltották a szénát a lángoló gabonát tegnap. Ózd külterületén hatszáz négyzetméteren száraz fű, és húsz...






