Az internethasználat veszélyeire figyelmezteti a fiatalokat a Nemzeti Média és Hírközlési Hatóság. A szervezet gyermeknap alkalmából mutatja be a Sztorik a zsebben című kiadványát, amelyben öt történeten keresztül világítja meg az online-tér csapdáit, valamint tanácsokat ad a biztonságos használatra is. Az összefoglaló gyakorlati példákon keresztül szemlélteti egyebek mellett az intim képek megosztásának kockázatait, az onlnie és az offline személyiség elkülönülését, valamint a hiteles tájékozódás módszereit is.
Cikkünk frissítése óta eltelt 2 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
A rendkívüli hőség miatt korábban indulnak a hulladékgyűjtő járatok
A MiReHu Nonprofit Kft. tájékoztatja a lakosságot, hogy a nyári időszakban várható tartós hőség és az egyre gyakoribb kánikulai napok miatt a hulladékgyűjtést végző...






