Ezen a hétvégén is folytatódik az oltási kampány: a háziorvosi rendelőkben, a kórházi oltópontokon és az oltóbuszokon is várják a regisztráltakat. A legfrissebb adatok szerint már több mint 4 millió 260 ezer embert oltottak be. Kétmillió 452 ezren már a második adagot is megkapták. Az átoltottság 43 százalékos.
Cikkünk frissítése óta eltelt 5 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Home office-ra vált Miskolc önkormányzata a rendkívüli hőség miatt
A hétfőre és keddre elrendelt hőségriasztás miatt Miskolc önkormányzatánál is életbe lép a home office munkarend ott, ahol ezt a feladatellátás lehetővé teszi. Az...






