Kampányszerű oltást szerveznek a 12 és 15 év közötti fiatalok számára – jelentette be Novák Katalin, a közösségi élet újraindításáért felelős operatív törzs vezetője. A családokért felelős tárca nélküli miniszter közölte: annak érdekében, hogy a gyermekek oltakozását felgyorsítsák és egyszerűsítsék, a diákok az iskolakezdést megelőző két napon, augusztus 30-án és 31-én az oktatási intézményekben vehetik majd föl a vakcinát, ha a szülők így döntenek.
Cikkünk frissítése óta eltelt 5 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Home office-ra vált Miskolc önkormányzata a rendkívüli hőség miatt
A hétfőre és keddre elrendelt hőségriasztás miatt Miskolc önkormányzatánál is életbe lép a home office munkarend ott, ahol ezt a feladatellátás lehetővé teszi. Az...






