Elfogadta a védett üzemanyagár kivezetéséről szóló törvényt az Országgyűlés. A döntést a nemzetközi energiapolitikai helyzet javulásával indokolták. A jogszabály ugyanakkor lehetőséget ad arra, hogy rendkívüli piaci helyzet esetén a gazdasági és energetikai miniszter ismét hatósági árat állapítson meg a benzinre és a gázolajra.
NEKED AJÁNLJUK
Forgalomkorlátozás lesz holnap a Szalamander fáklyás felvonulás miatt
A Miskolci Egyetem végzős hallgatóinak Szalamander felvonulása miatt szerdán 20:50-től várhatóan 21:05-ig a Tiszai pályaudvar irányába villamosok helyett villamospótló autóbuszok közlekednek a Malomszög utca...





